Jdi na obsah Jdi na menu

Zápisky den 4., 10. 2. 2011

1. hodina

AJ

Naše první hodina byla dělená ale nás měla pí. uč. Nováková. Rozdělila nás do skupin stavěli jsme puzzle o řeckých legendách a teké jsme skládali příběh. My jsme měli příběh o Phrometheovi. Dále nás paní učitelka informovala, že budeme dělat příští hodinu scénky. Hodina byla nudná. To je asi tak vše o 1. vyučovací hodině.

                                                  Jakub Vařeka

 

2. hodina

TV

V této hodině jsme kůly opravě tělocvičny byly v Aule. Bohužel se spojily všechny skupiny, ty co necvičily, šly na ČP do 22., protože by nás tam bylo moc. Byla rozcvička a potom jsme hráli přehazku na 3. týmy.

Tomáš Pachman

3. hodina

MF

Na MF jsme se bavily o slovní úloze na čtvrtek. Nebalili jsme se o výsledku ani odhadu ani kdo to neudělal, jelikož pan učitel Nádvorník nás chtěl vyzkoušet naší poslušnosti. Proto tam žádné slovní úlohy nedal. Dohromady se u něj zastavily 3 lidi že tam nejsou, takže nás upozornil, že za ním mužem chodit (za panem učitelem). Potom jsme dostaly listy s časem (nebo metrem) který musíte hodit (nebo uběhnout) na olimpijskýh  hrách abyste se dostaly olimpijády. Měli jsme spočítat za kolik uběhne běžec 800 metrů když 100 metrů má za 10,28 a další úkoly.

Tomáš Pachman

4. hodina                               

TV

P.uč Ševčíková

Této hodiny se zúčastnili všichni členové skupiny. Rozdělily jsme se do tří týmů. Paní učitelka nám dala medicinbaly a pak jsme soutěžily. Na konec jsme hrály americkou vybiku.

Hynek Slavík

5. hodina

EV

pí. uč. Veverková

Této hodiny se účastnili všichni. Vybarvovali jsme své řecké masky temperami. Paní učitelka přinesla jen základní barvy, ale spousta dětí měla své tempery, tak jsme to mohli udělat barevnější. Tato hodina mě velmi bavila.

Kristýna Růtová

 

 6. hodina

EV

Toto je pokračování předchozí hodiny a proto si zopakujeme některá slova: všichni, masky, barvy, barevnější........................ A nyní se usaďte u vašich počítačů, protože právě začínáme. Na této hodině byli všichni členové skupiny. Pokračovali jsme ve vybarvování masek a hodina byla uklidňující. Vše proběhlo podle plánu a někteří se vrhli už na nové téma (jakýsi druh mozajky). Hodina se povedla.

                                                Jakub Vařeka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář