Jdi na obsah Jdi na menu

Poslední den 11. 2. 2011

1. hodina

TV

Tuto hodinu ,,s vervou" vedla pí uč. Vágnerová. Nejdříve jsme běhali jako stádo kolem dokola tělocvičny. Poté následovala rozcvička, kterou vedla Laura. Rozcvička byla krátká, a proto jsme se mohli vrhnout na trénování volejbalových hodů a odbití. Na konec hodiny jsme hráli vybíjenou a náš tým prohrál. Byla to drtivá porážka a já už mohu pouze říct, že na této hodině byli všichni členové skupiny.

                                                          Jakub Vařeka

2. hodina 

MF za ČJ

Na této hodině nás seznámil se zlomky. Na poprvé nikdo kromě vyjímek nerozuměl, jak se to dělá a jak se převádí.            

3. hodina

MF

Na této hodině jsme dostaly nové listy, nebily ty minulé. Měli jsme zjistit co na těch listech je. Byly to výherci olympijských her od roku 1986 do roku něco víc než 2000.

Byla tam ještě jedna tabulka, tam bylo jenom umístění 8 míst závodníků Los Angeles

a jak skončily. První místo měl němec.

 

4. hodina                         

VP

P.uč Marková 

Této hodiny jsem se zúčastnil sám. Dívaly jsme se na DVD byl jednou jeden člověk.

Hynek Slavík

5. hodina

Volitelný předmět 

Na této hodině nebyli všichni členové, protože Tomáš a Hynek mají jiné Volitelné předměty. Vyučovala pí. uč Zárubová. Naše zadání znělo: Komiks. Ten jsme dělali celé dvě hodiny, myslím, že si všichni dávali dost záležet. Mě napadlo, protože máme řecký týden, že udělám komiks o starořecké pověsti a Arachné. Protože jenom zhruba dva lidi stihli komiks, tak ho budeme dělat příští hodinu. Byla docela zábavná. Už se docela těším ;-)

Kristýna Růtová

6. hodina 

EV

Místo pí. uč Veverkové jsme měli pí. uč. Zárubovou. Rozdělili jsme se do skupin a pak to vypuklo. Scénky byly povedené, a i když to měly být tragédie, tak to byly spíše vtipné trágošky. Vše jsme natáčeli a dokumentovali. Hodina byla vtipná a všichni (včetně učitelky) se pobavili. Na této hodině byli všichni členové skupiny. Tímto příspěvkem bych se s vámi všemi chtěl jménem celé skupiny rozloučit a popřát vám hodně štěstí při dělání vlastních webových stránek.

                                    Jakub Vařeka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář