Jdi na obsah Jdi na menu

Zápisky den 3., 9. 2. 2011

1. hodina

ČJ

První hodina byla super. Měla nás pí. uč. Zárubová, která přinesla báje starého Řecka. Četli jsme si o Prométheovi. Příběh mi přišel zajímavý. Dostali jsme sice dva mýty, ale četli jsme jenom toho Prométhea. Z druhého příběhu jsme si vybrali boha, kterého jsme pantomimicky ztvárnili. Já si vybral Dionýsa (bůh vína a starý násoska:-D). Hodina se povedla a byla na ní celá skupina.

                                                       Jakub Vařeka

2. hodina

MF

Místo abychom měli AJ jsme měli MF. Dělali jsme na naších portfoliích z minulého čtvrtletí, zařazovali jsme tam testy, listy, zkoušky atd. Součástí portfolia byl papír, na který se musely zaznamenávat testy, procenta nebo body a komentář k danému testu, listu. Snad nikdo ze třídy to nestihl celé, a proto to bylo za domácí úkol.

Tomáš Pachman

3. Hodina

ČP

Na ČP jsme dostaly pracovní list o hadech v Řecku. Měli jsme nalepit „puzzle“ Řecka, a zabarvit místa výskytu zmije obecné, růžkaté. Dále jsme měli určit z obrázku na listě co je v hadovi kde, jedový zub, náhradní jedový zub, Jedová žláza atd. Poslední 2 úkoly jsme měli za domácí úkoly

 Tomáš Pachman

4. hodina                              

MF

P. uč Nádvorník

Této hodiny se zúčastnili všichni členové skupiny.

S panem učitelem jsme dodělávali pracovní list z úterý. Po té jsme si to společně zkontrolovali. Naše skupina to měla skoro celé správně.

                                    Hynek Slavík

5. Hodina

ČS

Vyučovala pí. uč Jančáková. Kontrolovali jsme si prac. list na porovnání života v Athénách a ve Spartě a povídali si o tom.

Kristýna Růtová

6. hodina

ČP

Tato hodina byla dělená a v hlavní roli byla pí. uč Šimánková. Bavili jsme se o domorodých kmenech v Africe. Do slepé mapy jsme zaznamenávali státy, ve kterých se vyskytují, a pak jsme si prohlíželi fotky. Hodina sice nebyla nějak řecká ale byla pohodová a uklidňující. Pí. uč. Šimánková to zvládla na jedničku. Na této (dělené) hodině byli všichni členové skupiny.

                                                       Jakub Vařeka

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář