Jdi na obsah Jdi na menu

Zápisky den 1., 7.2.2011

1. hodina

AJ

Začalo to ráno v 8:00, když pí. uč. Nováková zabouchla dveře naší třídy. Řecký týden začíná. Nejdříve jsme si řekli něco na úvod a pak jsme se začali bavit o tom, co budeme v hodinách AJ dělat. Nakonec jsme se shodli na tématu Legendy starého Řecka. Ke konci hodiny jsme psali krátký test. Tato hodina byla dělená, a proto nevím, zdali byli všichni členové ve škole.

Jakub Vařeka

2. hodina

MF

Dne 7.1 na matematicko fyzikálním základu přišel pan učitel Nádvorník na naši hodinu s dobrou náladou a to znamená jediné. Bavili jsme se o kritériích blogu, stanovily pravidla a ukázali jsme si jak dělat na estranky.cz blog na řecký týden. Jak se dělají příspěvky, komentáře, barvy, nadpisy atd.

Tomáš Pachman

3. hodina

ČS

Na člověka a společnost nás paní učitelka Jančáková rozdělila do skupinek a potom jsme se bavili o geografii a filozofii třeba o Archimédovi a jeho zákoně. Člověka a společnost jsme měli místo ČP.

Tom Pachman

4. hodina                 

ČP

Pí.uč. Šimánková

Této hodiny se zúčastnili všichni členové skupiny.

Na začátku hodiny nám paní učitelka dala křížovku o Řecku (tajenka - Peloponés, to je ostrov u Řecka). Potom jsme ochutnávali olivy - černé ( fuj ) a zelené (taky fuj). Na konec jsme si čuchly k olivovému oleji a masti z timijánu.

Hynek Slavík

 

5. hodina

ČJ

Na této hodině byli všichni členové skupiny. Vyučovala paní učitelka Zárubová. Nejdříve jsme se bavili o tom, co má řecký jazyk společného s českým jazykem. Také jsme dostali papírky s patnácti slovy a měli jsme si typnout, která slova jsou z řeckého jazyka. Potom přišel Jirka z vyššího ročníku, co žil v Řecku a překládal nám věty a fráze do řeckého jazyka. A také nás naučil napočítat řecky do deseti. To byla 5. hodina pondělí dne 7.2. 2011 :)

 Kristýna Růtová

6. hodina

ČS

Tuto hodinu s námi zatočila pí. uč. Jančáková (ano už po druhé). Kontrolovali jsme si D. Ú.čka o porovnávání městských států Sparta a Athény. Poté jsme psali něco jako deník sparťana a Athéňana. To byla zábava. Naše skupina měla deník sparťana a myslím si, že se to povedlo. Vybrali jsme si chlapce a psali o tom, jak  z něj dělají vojáka a jak mu chybí máma. Na této hodině byli všichni členové.

Jakub Vařeka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sřeš se

(assassin, 10. 2. 2011 11:40)

dej si bacha hinkku jsem tajnej agent a sleduju tě, jestli nedáš-učitelce francouzáka tak zabiju tvýho psa.

Podepsáán james bond oo7

Re: sřeš se

(SEREŠ, 10. 2. 2011 18:01)

nech toho tvýho zhynka na pokoji nebo ty zhebneš ty kokote rasraná na stránkách http://www.zaskolaciazaskolacky.estranky.cz/ taky toho vaseho hynka zesmesnujou tak se na nej radeji vyser a podivej se na ty stranky budu tady hlidat jak buldog a jestli se jenom zminis o tom hinkovi tak si zjistim tvoji ID adresu a bloknu ti pristup na tydle stranky na alespon 3 dny takze si dej peknyho majzla nebo ti fakt dam co proto

tak cus a chcipni