Jdi na obsah Jdi na menu

Zápisky den 2., 8. 2. 2011

1. hodina

ČS

První hodinu nás měla pí uč. Jančáková, která (jak sama tvrdí) neměla dobrou náladu. Všichni si mysleli, že to bude peklo, ale dopadlo to dobře. Dělali jsme mini plakáty na téma filosofové a řecká jídla. Jako filosofa jsme měli Phytagora a jako jídlo jehněčí kebab ,, mňam, dal bych si“ (ne Phytagora ale kebab). A než jsme se nadáli byl konec hodiny. Bylo to dobré a k tomu mohu dodat pouze to, že na této hodině byli všichni členové.

                                              Jakub Vařeka

2 hodina

ICT

Na ICT s panem uč. Alblem jsme měli dělat animace ve flashplayeru na téma Řecko.

Dělali jsme, jak  král zabil kdo ví koho, jak byla pohroma, jak král sesadil jiného krále, jak se obsadili řecké chrámy, paláce atd. To vše ve flashplayeru

Tomáš Pachman

3 hodina

ČS

Tato hodina navazovala na 1 hodinu. Na ČS nám paní uč. Jančáková řekla, že máme opsat náš jídelníček a našeho filosofa nebo geografa nebo tak něco. Každá skupina mněla prezentovat o co se jedná za jídlo a za filosofa. My jsme měli jehněčí Kebab, což je něco jako špíz. Ingredience nebudu říkat, ale potřebujeme maso, papriku, rajče to se nakrájí, napíchá na špejle a je to. Na filosofa jsme měli phythágora a to vše jsme měli napsat ve zkratkách. Já si pamatuju větu C na druhou = A na druhou + B na druhou.

Tomáš Pachman

4. hodina                     

ČJ

P.uč Zárubová

Této hodiny se zúčastnili všichni členové skupiny.

V této hodině jsme si povídali o třech Řeckých divadelních hrách a jejich zakladatelích a o Řeckém divadle.

Hynek Slavík

 

5. hodina

SP

Tuto hodinu vedl p. uč. Fára, který tuto hodinu bral s velkou odvahou. Není divu, když má na hodinu taky dva velké neposedy....... (Hynka a Vaška). Ale vše dopadlo dobře. I když jsme ho museli přemlouvat, aby řekl prknu (které neustále ječelo), že se má ztišit a přestat ničit školní lavici neustavičným mlácením. Probírali jsme kovy a psali jsme si poznámky (někteří i do žákovské knížky) na papíry nebo do sešitu. Na konci hodiny nám pan učitel ukázal vzorky kovů. Tato hodina byla sice dělená, ale já vím, že na ní byli všichni členové.

                                        Jakub Vařeka

6. hodina

MF

Této hodiny se účastnili všichni členové skupiny. Vyučoval p. uč. Nádvorník Ze všeho nejdříve jsme si povídali o tom, co si myslíme o tom, jak nás pí. uč. Jančáková rozdělila do skupin, z toho se vyklubala diskuze o tom, proč musí být v každé skupině holka a že žena má jiné myšlení než muž. Bylo to zajímavé. Potom jsme dostali pracovní list na téma: Počítání v Řecku. Na něm jsme pracovali ve skupinách. Byl oboustranný, ale už byl konec hodiny, tak se výsledky dozvíme až zítra, jsem na to zvědavá :)

Kristýna Růtová

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: sřeš se

(SEREŠ, 10. 2. 2011 18:03)

(SEREŠ, 10. 2. 2011 18:01)

nech toho tvýho zhynka na pokoji nebo ty zhebneš ty kokote rasraná na stránkách http://www.zaskolaciazaskolacky.estranky.cz/ taky toho vaseho hynka zesmesnujou tak se na nej radeji vyser a podivej se na ty stranky budu tady hlidat jak buldog a jestli se jenom zminis o tom hinkovi tak si zjistim tvoji ID adresu a bloknu ti pristup na tydle stranky na alespon 3 dny takze si dej peknyho majzla nebo ti fakt dam co proto

tak cus a chcipni